اطلاعات.نت
 

نامه سرگشاده مهدی خزعلی به خامنه ای :هشت خان رستم به راه انداخته‌اند


 آمدنیوز:

متن نامه‌ی مهدی خزعلی کاندیدای دوازدهمین روزه انتخابات ریاست‌جمهوری خطاب به خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
فاستقم کما امرت
مقام محترم رهبری جمهوری اسلامی ایران
با سلام و اهدای تحیّت؛

با امید به عقلانیت و عدم بازگشت به جاهلیت اولی و اخری، مختصر درد دلی به عرض می‌رسانم.

در آستانه انتخاباتیم و کشور بیش از هر زمان نیازمند آرامش و تدبیر است، در عصری قرار داریم که دشمنان اسلام و ایران عزیز، کمر به نابودی ما بسته‌اند و تنها گفتمانی که می‌تواند دشمنان را خلع سلاح و این کشتی را به ساحل امن و امان رهنمون سازد، گفتمان امروز جبهه آزادی است! و باز به یاد داشته باشیم که همگی در این زورق نشسته‌ایم و هر کس آن‌را سوراخ کند، همه غرق خواهیم شد، ما تلاش داریم تا سایه جنگ و متعاقب آن فروپاشی و خطر تجزیه را از سر میهن عزیزمان رفع کنیم.

متأسفانه بعضی با قصد پاچه‌خاری و گروهی از ترس به گونه‌ای برخورد می‌کنند که چهره نظام را مخدوش و مردم را به اسلام و انقلاب بدبین می‌سازند، عزیزان ما در شاهرود برای جشن میلاد مولای متقیان، امیر مومنان، علی (علیه السلام) از اینجانب که عمر خود و پدرم وقف مولا علی (ع) بوده است و در دوران تبعید نیز سال‌ها در همان آستان زیسته‌ام دعوت به سخنرانی نموده‌اند و متأسفانه میزبان که از اخیار و محب اهل بیت می‌باشد توسط امام جماعت مسجد در حضور نمازگزاران و در هنگام نماز مغرب مورد ضرب و شتم و ناسزای ناموسی قرار می‌گیرد (که حد قذف دارد) و امام جمعه و نماینده ولی فقیه که باید برای مردم پدری کند، با موضعی سخت و تند و صد البته غیرقانونی از مراسم میلاد امام همام (ع) ممانعت به‌عمل می‌آورد!

نمی‌دانم زمان طاغوت چه می‌کردیم، اما مجالس جشن و مولودی و عزای‌مان برقرار بود و کسی مزاحم نمی‌شد! مجوزی هم برای مجالس دینی اخذ نمی‌کردیم! اینک برای مولودی امیر مومنان علی علیه السلام باید هفت خان رستم را گذراند، باید دم امام جماعت و بسیج مسجد را دید- که دیده بودند!- خان سوم و چهارم و پنجم فرمانداری و شورای تأمین و پلیس امنیت است و صد البته خان ششم که از همه مهم‌تر است سپاه است که بر همه احاطه دارد. خان هفتمی هم هست که فعلا نخودی است، اما گاهی اوامر سپاه از طریق اطلاعات اجرا می‌شود!

این هفت خان رستم، اما خان هشتم، خان خانان، امام جمعه و نماینده ولی فقیه هر شهر است که به تبعیت از امام جمعه خراسان، خودمختاری به راه انداخته‌اند و سخن غیرقانونی بر زبان جاری می‌کنند و حق وتو دارند، در شاهرود نیز مجلس جشن میلاد مولای متقیان علی علیه السلام با دستور امام جمعه لغو و وتو شد.

امید است با تذکر حضرتعالی، دیگر شاهد چنین حرکات غیر قانونی نباشیم.

حسبنا الله و نعم الوکیل
دکتر مهدی خزعلی
کاندیدای ریاست جمهوری (دوازدهمین دوره)


 news@ettelaat.net - http://ettelaat.net

توجه:استفاه از مطالب اطلاعات.نت با ذكر ماخذ آزاد می باشد!

Copyright © 1999-2018 Ettelaat.net All Rights Reserved
اطلاعات.نت
به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست