در همين رابطه


تکرار حادثه کودک‌ربایی اینبار در مشهد/ جزئیات حادثه از زبان پدر/ ملیکا ۹ روز پیش گم شده است

ایلنا:
پدر ملیکا جزئیات ربوده شدن کودک خردسالش که اول مرداد ماه سال جاری از سوی فردی ناشناس ربوده شد را تشریح کرد.

محمد علی‌احمدی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۲ بعداز ظهر روز یکشنبه اول مرداد ماه، دخترم ملیکا در حالی که همراه خواهرش در کوچه مشغول بازی بود توسط فردی نا‌شناس که سوار بر یک خودروی پراید سفید رنگ بود، ربوده شد.

وی افزود: به گفته دیگر دخترم «متینه» که ۵ ساله است و شاهد این حادثه بود، راننده پس از متوقف کردن خودرو مقابل منزل، ملیکا را وارد خودرو کرده و بلافاصله از محل متواری شده است.

این کارگر شهرداری که صاحب چهار فرزند است، ادامه داد: بلافاصله پس از این اتفاق پلیس را در جریان این آدم ربایی قرار دادیم و ماموران نیروهای انتظامی در محل حاضر شدند و پیگیری‌های لازم را انجام دادند ولی تاکنون با گذشت ۹ روز هنوز هیچ خبری از فرزندم در دست نیست.

علی احمدی که بابت این حادثه به شدت متاثر بود و می‌گریست با بیان اینکه از لحظه وقوع این حادثه آرام و قرار نداریم و مادر ملیکا بشدت بیتابی می‌کند، اظهار داشت: با توجه به اینکه ملیکا یک کودک شیرخواره است و سن کمی دارد امیدواریم شرایطی فراهم شود تا زمینه بازگشت ملیکا به آغوش خانواده فراهم و فرد رباینده متوجه اشتباه خود شده و ما را از نگرانی رهایی بخشد.

وی در پایان گفت: من یک کارگر ساده شهرداری هستم و تاکنون هیچ خصومتی با کسی نداشته‌ام که مستوجب چنین اتفاقی باشم و امیدوارم این ماجرا ختم به خیر شود و هر چه زود‌تر بتوانم بار دیگر فرزندم را در آغوش بگیرم.Copyright © 1999-2013 Ettelaat Network, All Rights Reserved Webmaster
 اطلاعات .نت به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست اطلاعات.نت هيچ مسئوليتی در باره محتوای مقالات نداشته و مسئول محتوای هر مقاله نويسنده آن ميباشد نظر نویسندگان مقالات در اين سايت می تواند مغایر با موضع اطلاعات.نت باشد مولف اين سايت مطلقا براي كار خود كه هدف ميهني و آموزشي دارد نه در گذشته، نه در حال حاضر و نه در آينده كمك مالي هيچكس، هيچ سازمان و هيچ دولتي را نمي پذيرد. خدمت به ميهن ، هموطنان، همتباران و همزبانان لذتي دارد مافوق همه لذتها، مخصوصا اگر بدون دستمزد و كمك مالي انجام گيرد