در همين رابطه


اخبار ضد و نقیض در باره ناطق‌ نوری

در حالی که خبر انتصاب علی اکبر ناطق نوری به عنوان رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شده است، منابع خبری دیگر این موضوع را رد کرده اند.

به گزارش فارس، از صبح امروز شایعه انتصاب حجت الاسلام ناطق نوری به ریاست مجمع تشخیص مصلحت در فضای مجازی به شکل گسترده ای منتشر شد، اما یک منبع آگاه در گفت و گو با دیده بان ایران اعلام کرده است "ناطق نوری از رهبر انقلاب حکمی دریافت نکرده است."

برخی خبرنگاران نیز در توئیتر این خبر را رد کرده اند. خبرگزاری فارس نیز این خبر را تکذیب کرده است.

علی اکبر ناطق نوری هفته گذشته از سمت خود به عنوان مسئول بازرسی بیت رهبری استعفا کرده است.

خامنه ای تنها تر شد

دیگربان: خبرگزاری ایرنا به نقل از یک منبع آگاه از «استعفای» علی‌اکبر ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر علی خامنه‌ای خبر داد.

این در حالی است که از شب گذشته٬ اخباری مبنی بر برکناری آقای ناطق نوری از سمت خود از سوی رهبر جمهوری اسلامی منتشر شده بود.
با این حال این منبع آگاه که نام او ذکر نشده٬ برکناری ناطق را تکذیب کرده و گفته وی خود استعفا کرده است.

ناطق نوری در روزهای گذشته اعلام کرده بود که در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از حسن روحانی حمایت می‌کند.

وی تنها عضو دفتر خامنه‌ای بود که به صراحت درباره رقابت‌های انتخاباتی موضع‌گیری کرده بود.

این منبع آگاه به ایرنا گفته با توجه به حمایت آقای ناطق نوری از روحانی و از آن رو که وی «به جد» معتقد است مجموعه نهاد رهبری «نباید ابزار دست هیچ یک از جریانات سیاسی شود و سوءاستفاده‌ سیاسی و جناحی از این نهاد و سایر نهادهای انقلابی نادرست است»٬ از مقام خود استعفا کرده بود.

به گفته این منبع٬ وی استعفای خود را «مدتی پیش» به رهبر جمهوری اسلامی تقدیم کرده بود.

با این حال انتشار استعفای ناطق نوری در آستانه انتخابات ریاست جمهوری٬ می‌تواند نشانه‌ای بر فاصله‌گرفتن یکی دیگر از چهره‌های سرشناس محافظه‌کار از دفتر رهبر جمهوری اسلامی است.


Copyright © 1999-2013 Ettelaat Network, All Rights Reserved Webmaster
 اطلاعات .نت به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست اطلاعات.نت هيچ مسئوليتی در باره محتوای مقالات نداشته و مسئول محتوای هر مقاله نويسنده آن ميباشد نظر نویسندگان مقالات در اين سايت می تواند مغایر با موضع اطلاعات.نت باشد مولف اين سايت مطلقا براي كار خود كه هدف ميهني و آموزشي دارد نه در گذشته، نه در حال حاضر و نه در آينده كمك مالي هيچكس، هيچ سازمان و هيچ دولتي را نمي پذيرد. خدمت به ميهن ، هموطنان، همتباران و همزبانان لذتي دارد مافوق همه لذتها، مخصوصا اگر بدون دستمزد و كمك مالي انجام گيرد