اطلاعات.نت
 

سایت حامی رئیسی: آقای قالی‌باف! لیست اموال پیشکش؛ پسر شما که در استرالیا تحصیل کرده ٩٦ درصدی است یا ٤درصدی؟!؟


  صراط نیور (سایت اصولگرا حامی ابراهیم رئیسی) :
محمدباقر قالی‌باف در انتهای مناظره دوم نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد داد کاندیداها هفته آینده در مناظره سوم، لیست اموال خود و فرزندانشان را به همراه بیاورند.

به گزارش صراط، قالی باف گفت: "من پیشنهاد دارم به همه اعضا که هفته اینده بیاییم لیستمان را به مردم اعلام کنیم. به قوه قضائیه بگوییم که به عنوان نامزد اموالمان چقدر است؟ ثروت همه اعضای دولتمان روشن باشد و این شفافیت معلوم باشد که کجا هستیم فرزندانمان چه می کنند اگر اینگونه شد فساد اینگونه از بین می‌رود با هوشمند سازی سیستم ها فساد از بین می رود. چرا می گویم به خاطر اینکه دست 4 درصدیها را از اموال و قانون کوتاه کنیم. 96 درصدیها که توده هی مردم هستند می شود مشکلاتشان حل شود."

پیشنهاد قالی باف در حالی است که در سال های اخیر در خصوص فرزندان او شبهاتی مطرح شده و خود وی در مواردی به آن پاسخ داده است. او حتی در یکی از برنامه های تبلیغاتی اش، با پیش کشیدن یک شایعه درباره عروسی دخترش، از این موضوع برای مظلوم نمایی استفاده کرد.

فارغ از این موضوع، آنچه قابل تامل است اینکه یکی از فرزندان قالی باف در خارج از کشور تحصیل کرده است. اسحاق قالی باف پسر دوم شهردار تهران در استرالیا تحصیل کرده است. به نظر می رسد قالی باف پیش از آنکه دست پیش را گرفته و خواستار انتشار لیست اموال شود، بهتر است مشخص کند از نظر خود او، پسرش که در استرالیا تحصیل کرده در گروه 96درصدی هاست یا 4 درصدی ها؟


 news@ettelaat.net - http://ettelaat.net

توجه:استفاه از مطالب اطلاعات.نت با ذكر ماخذ آزاد می باشد!

Copyright © 1999-2018 Ettelaat.net All Rights Reserved
اطلاعات.نت
به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست