اطلاعات.نت
 

محمد امامی کاشانی٬ امام جمعه موقت تهران: نامزدها چیزی نگویند که جامعه تکان بخورد


 دیگربان

محمد امامی کاشانی٬ امام جمعه موقت تهران از نامزدهای انتخابات خواست از بیان کلمات و انجام حرکاتی که جامعه را تکان می‌دهد٬ اجتناب کنند.

وی در خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران گفت که نباید در بحث‌ها و مسائل انتخاباتی٬ جامعه لطمه بخورد و دچار اضطراب و تزلزل شود. جامعه باید آرام باشد.

امامی کاشانی افزود که نامزدها باید علاوه بر طرح مسائل مدنظر خود٬ معنویت و وحدت سیاسی جامعه را هم درنظر بگیرند و اجازه دهند پس از مناظرات٬ هرچه خدا خواست به همان منتهی شود.

وی در توصیه‌ای به نامزدهایی که در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری رأی نمی‌آورند نیز گفت که این اقدام آنها اجرش نزد خداوند محفوظ خواهد شد.

امام جمعه تهران اشاره نکرده که منظورش کدام اقدام آنهاست.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه٬ اقتصاد ایران را بیمار دانست و افزود باید مسئولان به مانند عزیزان خود که بیمار می‌شوند از این بیماری کشور پرستاری کنند و فکر کنند که چگونه می‌توانند آن بیماری را علاج کنند.

امام جمعه موقت تهران اضافه کرد که باید انتخاب کنیم چه کسانی و یا چه گروه‌هایی را بگماریم که بتوانند این بیماری را علاج کنند و تولید را رونق دهند که با کالاهای خارجی قابل رقابت باشد و جلوی واردات کالاهایی که در کشور تولید می‌شود را بگیرند.

 news@ettelaat.net - http://ettelaat.net

توجه:استفاه از مطالب اطلاعات.نت با ذكر ماخذ آزاد می باشد!

Copyright © 1999-2018 Ettelaat.net All Rights Reserved
اطلاعات.نت
به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست