اطلاعات.نت
 

وزیر کار: سالی یک میلیون نفر به جویندگان کار افزوده می‌شود/ بسیاری از کشورها که به دنبال منزلت بودند هم سخت کار کردند و هم برنامه داشتند


  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سالیانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به افرادی که جویای کار هستند افزوده می شود.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی در نشست شورای اداری شهرستان زاوه با گرامیداشت ۲۵۶ شهید این شهرستان گفت: اکنون در شرایطی به سر می بریم که تنها ۱۰ سال فرصت داریم نقش بیشتری در دنیا پیدا کنیم و سهم بیشتری از اقتصاد جهان کسب کرده و بر مشکلات داخلی فائق آییم.

وی با اشاره به اینکه در گذشته شرایط سختی را گذراندیم و فرصت های زیادی را از دست داده ایم، گفت: در گذشته تحریم ها موجب شد سهم کمتری در مقایسه با دیگر کشورها از بازار جهانی نصیبمان شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه به میزان جمعیت و وسعتی که داریم نتوانسته ایم از بازارهای جهانی سهمی به دست آوریم، بیان کرد: برای عبور از این دوران گذار باید سخت تلاش کنیم.

وی با اعلام اینکه بسیاری از کشورها که به دنبال منزلت بودند هم سخت کار کردند و هم برنامه داشتند، افزود: امروز در دوره ای قرار گرفته ایم که جوانان دهه شصت نتوانستند در دهه هشتاد مشغول به کار شوند.

ربیعی با تاکید براینکه اکنون به مدارا و اجماع بزرگ حول مسائل اصلی کشور نیاز داریم و دولت تدبیر و امید با این رویکرد مسیر توسعه را در پیش گرفته است، عنوان کرد: امروز دیگر با رضایتهای کوتاه مدت نمی توانیم مشکلات را حل کنیم.

 news@ettelaat.net - http://ettelaat.net

توجه:استفاه از مطالب اطلاعات.نت با ذكر ماخذ آزاد می باشد!

Copyright © 1999-2018 Ettelaat.net All Rights Reserved
اطلاعات.نت
به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست