اطلاعات.نت
 

درس عبرتی برای نخبگان ایرانی مقیم خارج


 دكتر کاوه مدنی از ایران رفت و از همان جا استعفا داد
درس عبرتی برای نخبگان ایرانی مقیم خارج از کشور!


معاون سازمان حفاظت محیط زیست ایران که در خارج از ایران به سر می‌برد، به کشور بازنگشته و از همانجا استعفا داده است.

به گزارش بهارنیوز، دكتر کاوه مدنی از نخبگان جوان كشور و استاد مدیریت محیط زیست امپریال کالج لندن كه پس از دعوت مسئولان كشور به بازگشت نخبگان به ايران، به كشور بازگشت و در شهریور ۹۶ معاون سازمان محیط زیست شد اخيرا و پس از انتشار تصاویر خانوادگي‌اش و حمله‌های رسانه‌های تندرو به او، در حالی که در سفر کاری در خارج کشور بود، از همانجا استعفا داد و استعفای او پذیرفته شد.

محمود صادقی، نماینده‌ تهران هم در این باره در توییتر نوشت: ‏امروز از یک منبع موثق شنیدم ‎کاوه مدنی معاون سازمان حفاظت محیط زیست، ایران را ترک کرده است. همسر او نیز که ممنوع الخروج شده بود با رفع ممنوع الخروجی کشور را ترک کرد. درس عبرتی برای نخبگان ایرانی مقیم خارج از کشور!

سال به سال دانشگاه‌های ما خالی از اساتید نخبه و خبره می‌شود که به هزار انگ و کنایه آنها را می‌رانند و طبق لیستی از پیش تعیین شده هیات علمی جذب می‌کنند که بعد از سی سال حضور در دانشگاه آنچه در خور اوست این است که از مرتبه استادیاری به مرتبه مربی تنزل درجه بیابد. ایران جایی برای نخبگان علمی نیست و روزگاری نه چندان دور در آینده خزانه ژنتیکی این مرز و بوم خالی از نوابغ خواهد شد، و در مرتبه بعدی خالی از استعداد‌های خوب. آیا این فاجعه کمتر از نسل کشی می‌تواند ایران را خالی از ایرانی مستعد کند؟

 news@ettelaat.net - http://ettelaat.net

توجه:استفاه از مطالب اطلاعات.نت با ذكر ماخذ آزاد می باشد!

Copyright © 1999-2018 Ettelaat.net All Rights Reserved
اطلاعات.نت
به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست