پشتيباني رهبري از نقشه‌ی سرقت آرا, محمدجواد اکبرین

By | 2018-12-24


1- در آستانه ۹دی، رسانه‌های اصولگرا گزارش دیدار نمایندگان موسوی و کروبی با رهبری را پس از انتخابات۸۸ بازنشر کرده‌اند. بخش‌های سانسور شده از سخنان معترضان، دقیقا نشان می‌دهد از کدام در برای سرقت آراء وارد شده بودند! ۲نمونه‌ی سانسور شده:

2- دکتر بهشتی نماینده موسوی خطاب به رهبری: “گفته‌اید شکایت‌ها را به شورای_نگهبان بدهند که داده شد. ولی ما از خود شورای نگهبان شکایت داریم. این شکایت‌ها را پیش چه کسی ببریم؟ نمی‌شود که خود آنها درستی و نادرستی آنها را بررسی کنند”.

3- پاسخ خامنه‌ای: “اگر در این نظام نتوان به مانند آقایان مؤمن و جنتی اعتماد کرد، به هیچ فرد دیگری هم نمی‌‌توان؛ چرا که آنها برای بردن و آوردن کسی، دین‌شان را از دست نمی‌دهند. شورای نگهبان آدم‌های قرص و محکمی هستند که مو را از ماست می‌کشند و بررسی شکایات نیز بر عهده همان‌‌هاست”

4- زنگنه خطاب به رهبری: “می‌دانید چه شده است؟ مثل این است که در یک بازی فوتبال، داور وسط بازی را قطع کند، چراغ های استادیوم را هم قطع کند و بعد از یک دفعه بگوید نتیجه ۳ بر هیچ!”/نمایندگان نامزدها با توجه به شواهد همدستیِ شورای نگهبان با دولت احمدی‌نژاد، درخواست ابطال می‌کنند.

5- پاسخ رهبری به پیشنهاد ابطال انتخابات: “شما بدانید، یقین کنید، صد در صد بنده این را رد می‌کنم؛ اگر همه هم جمع بشوند بگویند ابطال، من قبول نخواهم کرد”.

نتیجه: سپردن پرونده‌ی اتهام تقلب به خودِ متهم (شورای نگهبان) مهمترین نشانه‌ی پشتیبانیِ رهبری از نقشه‌ی سرقت آراء بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image