ریزش قیمت ها در بازار سکه و طلا

By | ۱۳۹۹-۰۹-۰۹

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت‌ها در بازار در چهار ماه گذشته به پایین‌ترین سطح خود رسیده است به طوری که قیمت سکه نسبت به هفته گذشته تا یک میلیون و 200 هزار تومان کمتر شده است.

محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا درباره آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار داشت: تقاضا نسبت به هفته‌های گذشته کاهش یافته و با توجه به کاهش تقاضا، حباب سکه هم کمتر شده است.

وی ادامه داد: حباب در قیمت سکه هنوز تخلیه نشده اما آنچه که باعث افزایش حباب سکه می‌شود افزایش تقاضا است و با توجه به کاهش تقاضا، حباب قیمتی هم کمتر شده است.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به حباب قیمت سکه گفت: در حال حاضر حباب قیمتی سکه بین 550 تا 750 هزار تومان است که نسبت به ماه‌های گذشته که این عدد بیش از یک میلیون تومان بود، کمتر شده است.

کشتی‌آرای با اشاره به کاهش قیمت سکه و طلا بیان داشت: قیمت‌ها در بازار در چهار ماه گذشته به پایین‌ترین سطح خود رسیده است به طوری که قیمت سکه نسبت به هفته گذشته تا یک میلیون و 200 هزار تومان کمتر شده است.

وی با اعلام قیمت‌های طلا و سکه در روز یکشنبه 9/9/99 تصریح کرد: در حال حاضر قیمت انس جهانی 1788 دلار است. همچنین قیمت سکه طرح قدیم 10 میلیون و 500 هزار تومان، سکه طرح جدید 10 میلیون و 950 هزار تومان، قیمت نیمه سکه 5 میلیون و 800 هزار تومان، قیمت ربع سکه 4 میلیون و 50 هزار تومان، قیمت سکه یک گرمی 2 میلیون و 400 هزار تومان است.

به گفته وی؛ هر مثقال طلا 4 میلیون و 500 هزار تومان و همچنین قیمت هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 48 هزار تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *