هاشم خواستار: آقایان اصولگرا و اصلاح طلب، بساطتان را جمع کنید که باد کاشتید و اکنون موسم دروکردن طوفان فرا رسیده است

By | 2019-01-12

هاشم خواستار نماینده معلمان کشور پس از افشای شکنجه توسط اسماعیل بخشی و خانم سپیده قلیان که توسط ماموران وزارت اطلاعات روی آن‌ها اعمال شده است، با نوشتن مقاله‌ای در باره شکنجه در نظام ولایت فقیه، آن را بخشی جدایی ناپذیر از این نظام دانسته که تنها با شکنجه و کشتار توانسته است۴۰ سال به حکومت خود ادامه دهد.

کامنت یکی از کاربران: وقیح تر از آخوندها، این بی شرفها هستن

آقای هاشم خواستار در بخشی از این مقاله می‌نویسد: اصلاح طلب اصولگرا، دیگه تمامه ماجرا؛ فراموش کنید که قبلا افراد شکنجه شده سکوت می‌کردند و دم نمی‌زدند؛ ولی حالا ملت بیدار شده و هر روز صفوفش فشرده‌تر و متحدتر، در مقابل حاکمان زورگو ایستاده و هر گونه شکنجه‌ای را با افتخار افشا می‌کند.

این معلم آزاده نوشت: حکومتی که در عمر ۴۰ ساله‌اش ۶۵ مرتبه توسط سازمان ملل بخاطر نقض حقوق بشر محکوم شده و از نظر آزادی و دموکراسی در رتبه‌ی آخر، یعنی رتبه‌ی ۱۵۰ است آیا می‌تواند بدون شکنجه و زندان و اعدام و… به حیاتش ادامه دهد؟؟

وی نوشت: من حاضرم با یک هیئت بی طرف از طرف حقوق بشر سازمان ملل ، بیش از ۱۰۰۰مورد زندانی شکنجه شده‌ی فیزیکی و نه روانی را درهمین زندان وکیل‌آباد مشهد پیدا کنم. از همبندی هایم، دو نفر پاکستانی به نام های امجد و عمران در اطلاعات سپاه شدیدا شکنجه شده بودند که عمران میگفت با چهار دست و پا خودش را به دست‌شویی می‌رسانده. امجد می‌گفت بازجویش حتی روز‌های جمعه نیز می‌آمده و او را شکنجه می‌کرده که ما به شوخی به او می‌گفتیم می‌آمده که اضافه کاری بگیرد. در اطلاعات، دو زندانی بنام‌های مولوی کمال‌الدین عثمانی و مولوی پهلوان از تربت جام می‌گفتند بسیار به آنها مشت و لگد زده تا حدی که دست‌هایشان را که جلو دستگاه تناسلی خود میگرفتند، مامور میگفته دست‌هایت را بر دار و با لگد به دستگاه تناسلیش می‌زده است.

هاشم خواستار نوشت: حاکمان ایران همچون پدر و مادر ناتنی هستند که کودک معصومی را هر روز به زیر شکنجه و ضرب و شتم می‌برند و تصور می‌کنند که این کودک همیشه کودک باقی خواهد ماند؛ اما این کودک علی‌رغم میل پدر و مادر ظالم زنده مانده و بزرگ شده و اکنون در مقابل آنها ایستاده و انتقام آن روزها را می‌گیرد. آقایان اصولگرا و اصلاح طلب، بساطتان را جمع کنید که باد کاشتید و اکنون موسم دروکردن طوفان فرا رسیده است.

کارگر شکنجه شده خطاب به شکنجه گران: دروغ نگویید

اسماعیل بخشی، نماینده کارگران شرکت هفت‌تپه نیشکر در یک پست اینستاگرامی با هشتگ #به_مردم_دروغ_نگویید اعلام کرد که با هیچ گروه تحقیقی از طرف دولت، مجلس و یا قوه قضاییه در ارتباط با پرونده شکنجه‌اش دیدار و گفت‌وگو نکرده است.

اسماعیل بخشی روز ۲۷ آبان‌ماه گذشته هم‌زمان با چهاردهمین روز اعتصاب کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه بازداشت شد و تا روز ۲۱ آذرماه در زندان بود. او روز جمعه ۱۴ دی‌ماه در نامه‌ای به محمود علوی، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی با اشاره به ۲۵ روز “بازداشت ناعادلانه” توسط وزارت اطلاعات نوشت: «مصائب و رنج‌هایی بر من تحمیل شد که هنوز از شر آنها خلاص نشدم و برای رهایی از آنها به داروهای اعصاب و روان پناه آورده‌ام.»

به گفته این کارگر شکنجه شده، در روزهای اول بازداشت “تا سر حد مرگ” شکنجه شده است: «تا ۷۲ ساعت در سلولم از جایم نمی‌توانستم تکان بخورم و آنقدر زده بودند که حتی از تاب درد خوابیدن هم برایم زجرآور بود.»

فیلم زیر: وقیح تر از آخوندها، این بی شرفها هستن

سخنگوی کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفته: بر اساس گزارش وزیر اطلاعات و مدیران وزارت اطلاعات (عکس زیر)، “اسماعیل بخشی” بهیچ‌وجه در دوران بازداشت در وزارت اطلاعات شکنجه نشده است.

فیلم زیر: حشمت الله فلاحت پیشه،‌رئیس کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس ولایت: …در مسیر بازداشت و انتقال به زندان یکسری درگیری بین آقای بخشی و ماموران صورت گرفته اما شکنجه‼️ نبوده…در فیلمی به وابستگی به حزب کمونیست کارگری اعتراف کرده. البته صدایش کاملا مفهوم نبوده…

پس بدونید که در نظام آخوندی به شکنجه می‌گن درگیری با ماموران. چون همه دیدند آثار شکنجه رو، مجبورن بگن دعوا شده تو مسیر. اسم تنها حزبی که یه «کارگر» توش داره هم فقط بلد بودن و وصلش کردن به کمونیست کارگری. این سرانجام «تحقیقات»شون بوده

کامنت یکی از کاربران: وقیح تر از آخوندها، این بی شرفها هستن

 

One thought on “هاشم خواستار: آقایان اصولگرا و اصلاح طلب، بساطتان را جمع کنید که باد کاشتید و اکنون موسم دروکردن طوفان فرا رسیده است

  1. ساسانی

    اگر کسی اسلام را نشناسد فکر می کند این اقا دروغ می گوید در حالیکه این آقا توریه می کند توریه بیان راست با باطن دروغ است این آقا گفته «اسماعیل بخشی بهیچ‌وجه در دوران بازداشت در وزارت اطلاعات شکنجه نشده است» این حرف ظاهرا راست
    است چون محل وزارت اطلاعات تهران است بخشی که تهران نبوده . بخشی در اداره اطلاعات هم ممکن است شکنجه نشده باشد ولی وزارت اطلاعات از محل شکنجه بخشی فرد شکنجه گر و ریز جزئیات شکنجه بخشی اطلاع کامل دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.