ویلای ۱۵۰ میلیارد تومانی در کدام منطقه تهران است؟

By | 2019-03-06

 لواسان حالا یکی از گران‌ترین منطقه ایران محصوب می‌شود که باشگاه سرمایه داران ایرانی لقب گرفته است .

به گزارش خبرآنلاین، حضور چهره‌های شاخص ورزشی، فرهنگی و هنری و سیاسی در این منطقه طی سال‌های اخیر سبب شده است این منطقه در کانون توجه کارشناسان قرار گیرد.

نگاهی به قیمت ملک در لواسان نشان می دهد این منطقه به رغم افزایش شدید قیمت با اقبال ویژه سرمایه گذاران همچنان روبروست. اخیرا اگهی ویلایی در این مطنقه منتشر شده است که از منظر قیمتی تفاوت ویژه ای با دیگر فایل‌های فروش دارد.

این ویلای سوپر لاکچری در لواسانات ۲۵۰۰متر مساحت دارد و با ۵خواب در سال ساخت ۱۳۹۶ ساخته شده است.  پارکینگ، انباری، بالکن، سونا و استخر، سالن ورزشی امکاات خاص این ویلا عنوان شده است. . قیمت اعلامی مالک ۱۵۰ میلیارد تومان است. نکته اینجاست که به رغم افزایش شدید قیمت ها، هنوز مشتریان پرو پاقرصی برای ویلاهای چند ده میلیاردی و چند صد میلیاردی لواسان وجود دارد و خرید و فروش در این منطقه راکد نیست.

بر این اساس قیمت های اعلامی برای هزار متر بنای سوپر لوکس وبرند منطقه، ۴خواب ( ۲خواب مستر)، ویو ابدی، ۱۰هزار متر زمین، دارای استخر سرباز با جکوزی و سونا داخل واحد، سند تک برگ ۶۰ میلیارد تومان است.

برخی دیگر از اگهی های فروش نیز به این شرح بود.

۸۳۰متر بنای تریبلکس، ‌ساخته شده در سال ۹۷، دارای ۴ خواب، همراه با استخر سونا، جکوزی، سالن ورزشی و باشگاه بدنسازی طراحی شده زیر نظر فدراسیون بدنسازی کشور، واقع در کوچه فرعی معروف به کوچه خارجی ها، ترکیب معماری مدرن و high tech، محوطه سازی به سبک باغ سازی ژاپنی، روف گاردن و … به قیمت ۲۵میلیارد تومان.

۷۰۰متر بنای لوکس با ۵خواب ( ۴مستر)، دارای استخر، سونا، جکوزی سر پوشیده در منفی یک با نورگیر مستقیم، سالن GYM (ورزش) در منفی یک، ٢‌ واحد پارکینگ مسقف  ۳ واحد پارکینگ داخل حیاط به قیمت ۲۵میلیارد تومان.

ویلای سوپر لوکس در بهترین نقطه لواسان، با متریال روز اروپا فوق العاده خاص، دارای ۱۴۰۰ متر بنا تربلکس ۳خواب مستر ۶۰ متری و یک خواب ۲۰۰ متری رویایی مشرف به کل منطقه ۳۵۰ متر سالن اکوستیک با تعریفات خاص، استخر جکوزی دارای تراس ۲۰۰ متری با دید ۳۶۰ درجه دارای سیستم امنیتی وضد سرقت به روز سرمایش گرایش چیلر فول فول فول فرنیش خاص و … . قیمت ۶۵میلیارد تومان.

۱۸۰۰متر زمین، ۷۰۰متر بنا تریبلکس دارای ۷ خواب. ۱۲ ساله و بازسازی شده با سند شخصی، دارای استخر و سونا. قیمت ۳۶میلیارد تومان. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *