در حصور رئیسی: عکس آقا را پایین‌ بکشید

By | 2019-12-10

در کلیپی که از جلسه حضور رئیسی در دانشگاه تهران منتشر شده است، یک دانشجو در حضور رئیسی پشت تریبون رفت؛ اما با وجودی‌که عوامل نهادهای حراست مانع از صحبت‌های او می‌شدند، در شروع گفت: من دو تا شکوه دارم. من می‌گویم که اگر ما به امیر المومنین باور داریم، این عکس‌های امام (خمینی) و آقا (خامنه‌ای) را بکشید پایین؛.این کار شاه است…

رئیسی که تحمل شنیدن این جملات تیز و گزنده از سوی آن دانشجو را نداشت، صحبت‌های او را قطع کرد و گفت: آقا! شاه طاغوت بود، امام حرف خدا را می‌زند؛ رهبری (خامنه‌ای) حرف خدا را می‌زند.

دانشجو در پاسخ به رئیسی گفت: اگر آنها حرف خدا را می‌زنند، پس حرف خدا را جای عکس آنها بزنیم.

رئیسی که در تناقض بزرگی به تله افتاده بود، از سر استیصال گفت: خود اینها (منظور خمینی و خامنه‌ای است) جلوه‌ای از حرف خدا هستند.

شدت گرفتن ریزش هواداران نظام

یک کاربر سایت بهارنیوز در داخل کشور نوشته است: من 28 سال دارم.متولد و پرورش یافته ی بعد از انقلاب.هر سال که بزرگتر شدم و شرایط کشور میگذرد شرمندگی پدرم را بیشتر میبینم. پدری که از انقلاببون سال57 بود و با حکومت قبلی مبارزه کرد و به جبهه‌ی جنگ رفت. شرمنده ی من است. من نه ماهواره دارم نه سایت خارجی و نه کانال های ضد انقلاب را دنبال می کنم. فقط رفتار و صحبت های مسئولین کشور را به دقت بررسی می کنم. امروز جلوی پدرم نشستم و صحبت کردم. بهشون گفتم. من بی اعتقاد شدم به حکومت کشورم به واسطه چیزهایی که تجربه کردم. دروغ‌هایی که شنیدم…{……} من امروز تجربه کردم مجلس در راس امور نیست. چرا در انتخابات مجلس شرکت کنم؟؟ مجلسی که هیچ حقی ندارد حتی نمی‌تواند مستقلا یک قانون اجرا کند. اکثر نماینده های ملت مخالف افزایش قیمت بنزین بودند. چرا طرح های خود را از دستور خارج کردند؟؟ این مجلس در راس امور است؟ اینها نمایندگان ملت هستند؟ چرا حکومت ما تحمل اعتراض ندارد؟ میگویند آنهایی که به خیابانها آمدند آشوبگرند. درست. مگر دانشجوهایی که دیروز اعتراض کرده بودند هم آشوبگرند که بازداشت شدند؟؟؟ گفتم پدر الان می شود {……} انتقاد کرد که چرا جلوی این طرح را نگرفتید؟ یا چرا به نماینده‌های مجلس اجازه تصمیم‌گیری را نمی‌دهند؟؟ چرا کشور اینقدر هزینه می‌دهد؟؟ ((حتی شما هم نمی‌توانید این جمله ای که گفتم را منتشر کنید!!!)))….. دو روز هست اینترنت را قطع کردند. چرا؟؟؟ مردم چه چیزی را نباید بفهمند؟؟ خیلی وقت هست مردم غریبه هستند.. زمانی که نیاز به رای هست.{……}.. اما فقط برای رای دادن!!! بی اعتماد شدم.. ولی گفتم پدر شما نباید شرمنده باشید… سرتان را بالا بگیرید انهایی که باید شزمنده باشند.. شرمنده خواهند شد.

جملاتی از این ایمیل به شکل {…..} توسط تحریریه سایت بهارنیوز، حذف شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *