کانال دفتر شیخ عباس تبریزیان (مدعی طب اسلامی) درباره علت شیوع کرونا در قم نوشت: چون آیت‌الله تبریزیان را اذیت کردند، كرونا به قم آمد! این هم انتقام خداوند است که قم را متلاشی کرد!

By | 2020-02-27

این كانال راه‌های مبارزه با كرونا را هم اعلام كرده است که مصرف داروی امام کاظم و شانه زدن مرتب به موهای سر از جمله آنهاست.

آخوندی که می گوید راه درمان کرونا را می داند

آخوند عباس تبریزیان، فردی که خود را پدر طب اسلامی می‌خواند و اخیرا با آتش زدن کتاب مرجع پزشکی هاریسون جنجالی شد در دو پست پیاپی، منکر وجود کرونا در قم شد و با درباره قربانیان کرونا نوشت: ….ادعای مرگ دو نفر با ویروس کرونا در قم بیشتر به نظر می رسد سیاسی باشد، اگر دو نفر بمیرند بعد از آن هزار نفر بخصوص پرسنل بیمارستان میمیرند ببینیم و تعریف کنیم.

امام کاظم میفرمایند: (قُمُّ عُشُّ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَأْوَی شِیعَتِهِمْ یَدْفَعُ اللَّهُ عَنْهُمْ شَرَّ الْأَعَادِی وَ کُلَّ سُوءٍ).

این مثل داستان آنفلانزا هست که بعدا معلوم شد چیزی دیگری است.

در چین حتی یک مسلمان با ویروس کرونا نمرده است اذیت و آزار بهداشت نوبتی است حالا به قم رسیده. جریان آنفلانزا رو یادتونه اعلان کردند که ۱۹ نفر با آنفلانزا مردند وقتی داروهاشون را فروختند گفتند چیزی نیست اینها با بیماری دیگری مردند و با آنفلانزا نمردند. جریان کرونا هم به همین شکل تا حالا هیچ مسلمانی در دنیا با کرونا نمرده اگر کسی میمیرد فقط پیروان و شیعه هاریسون هستند که دین ندارند. تجارت ماسک…..

گفتنی است این آیت الله قبل از آمدن کرونا به قم مدعی شده بود که راه درمان آن را می داند.

حکم شلاق برای سه پزشک با شکایت آخوند مرتجع

با شکایت آخوند عباس تبریزیان که چندی پیش در جمعی از هواداران خود کتاب پزشکی داخلی هاریسون، از معتبرترین تالیفات علم پزشکی معاصر را آتش زده بود (فیلم زیر)، سه پزشک توسط شعبه ۱۳۶ دادگاه کیفری ۲ مشهد به اتهام “توهین از طریق فضای مجازی” هر کدام به ۶۰ ضربه شلاق محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، براساس این حکم که در تاریخ ۱۰ دی ماه ۹۸ صادر و روز گذشته در کانال تلگرامی منتسب به عباس تبریزیان منتشر شده است، هر یک از این شهروندان به اتهام “توهین از طریق فضای مجازی” توسط شعبه ۱۳۶ دادگاه کیفری ۲ مشهد به ۶۰ ضربه شلاق و در مجموع به ۱۸۰ ضربه شلاق محکوم شده‌اند.

عباس تبریزیان پنج شنبه شب ۳ بهمن ۹۸، در میانه اجتماعی از هواداران خود کتاب پزشکی داخلی هاریسون، از معتبرترین تالیفات علم پزشکی معاصر دنیا را آتش زده بود. این روحانی دلیل خود از سوزاندن کتاب پزشکی را مقابله با “طب شیمیایی” و لزوم بازگشت به طب اسلامی عنوان کرده است.

چندی بعد سازمان نظام پزشکی به همین دلیل از عباس تبریزیان شکایت کرده و از مقامات حوزه‌های دینی خواسته بود تا بیش از این اجازه اشاعه خرافات را ندهند.

در بیانیه رئیس نظام پزشکی آمده بود: “تصور انعکاس چنین صحنه‌ای در داخل و خارج از کشور و در بین مردم و جوانان و عالمان، مقارن تصور جهل مقدس و خانمان‌سوز داعشیان و کتاب‌سوزی جاهلانی است که در دنیای توهم و خرافات خویش غرق شده‌اند”.

این اقدام ضربه بزرگی به روحانیت زد

کتاب‌سوزی، ضربه بزرگی به روحانیت زد…این حرکت دیدگاه جهانیان را به ما منفی تر کرد

یک استاد حوزه علمیه قم، درباره آتش زدن کتاب پزشکی «هاریسون» توسط فردی که لباس روحانیت به تن دارد (فیلم زیر)، گفت: این عمل به دلیل اینکه با لباس روحانیت انجام شده به نام دین محسوب می شود و انعکاس جهانی آن این است که دین آن هم دین اسلام و مکتب تشیع با علم ناسازگار است و این مساله صورت ناپسندی از دین را به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام محسن غرویان، در گفتگو با شفقنا گفت: اینکه حرکتی انجام دهیم که دستاورد علمی از علوم را آتش بزنیم حرکت ناپسندی است و ضربه بزرگی به روحانیت، عنوان «آیت الله» و حوزه و دانش های حوزوی محسوب می شود.

او گفت: عمل آتش زدن کتاب، جهان و مردم را به یاد تفتیش عقاید و انگیزیسیون در دوران قرون وسطی اروپا می اندازد چون آنان هم با علم، دستاوردها و کتاب های علمی مخالفت کردند و یک حرکت قرون وسطایی تلقی می شود که بسیار اثر منفی دارد.

غرویان در پایان به تنفر جهانیان از جمهوری اسلامی هم اعتراف کرد و گفت: به نظرم این اقدام یک مصیبت بزرگی است. در جهان امروز در حال حاضر همه درصدد منزوی کردن نظام ایران هستند و این حرکت هم دیدگاه جهانیان را به ما منفی تر کرد.

آتش زدن کتاب مرجع پزشکی توسط آیت الله

ویدئویی در فضای مجازی اخیرا منتشر شد که به آتش کشیده شدن یک کتاب پزشکی و علمی توسط یک مدعی طب سنتی به نام “آیت الله تبریزیان” را به نمایش می‌گذارد. این آخوند مرتجع کتاب پزشکی هاریسون را آتش زده است تا به قول خودش با «طب شیمیایی» مبارزه کند. گفتنی است این آخوند حکومتی در حکومت قرون وسطايی خامنه ای، “پدر طب اسلامی” نام گرفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *