سخنگوی اورژانس: ۱۰۰ نفر در آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی دویست واحدی در اصفهان مصدوم شدند

By | 2020-05-15

آتش‌سوزی بامداد جمعه در یک مجتمع مسکونی دویست واحدی شهر اصفهان، یک صد مصدوم برجا گذاشت.

به گفته منابع محلی این آتش‌سوزی، حوالی ساعت دو بامداد جمعه بیست و ششم اردیبهشت ماه در طبقات بالای برج شقایق در مجتمع مسکونی حکیم شفایی اصفهان آغاز شد. به دنبال وقوع این حریق ده‌ها آتش‌نشان به همراه واحدهای آتش‌نشانی و اورژانس از چندین ایستگاه مختلف شهر اصفهان به محل آتش‌سوزی اعزام شدند.

آتش‌نشانان اصفهانی که روز پنج‌شنبه دست‌کم دو آتش‌سوزی بزرگ دیگر در سطح این شهر مواجه شده بودند در بامداد جمعه توانستند بعد از نزدیک به یک ساعت، آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی حکیم شفایی این شهر را مهار کنند.

به گفته مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور در جریان این آتش‌سوزی دست‌کم ۱۰۰ نفر مصدوم شدند. او گفت که حریق در مجتمع ۲۰۰ واحدی حکیم شفایی واقع در خیابان حکیم شفایی سوم، خیابان فرهنگ اصفهان در ساعت ۲ و ۲۶ دقیقه بامداد جمعه به سامانه اورژانس اطلاع داده شد و نیروهای امدادی به محل آتش‌سوزس اعزام شدند.

خالدی گفت که از میان ۱۰۰ نفر که در این آتش‌سوزی مصدوم شده بودند،  ۹۱ مصدوم در محل درمان شدند اما ۹ نفر به مراکز درمانی شهر اصفهان منتقل شدند.

از دلایل بروز این آتش‌سوزی تاکنون گزارشی منتشر نشده است اما مقام‌های آتش‌نشانی گفتند که آتش‌نشان‌ها برای لکه گیری و ایمن‌سازی همچنان در این مجتمع حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.