صدور قبض‌های چند میلیون تومانی آب برای مردم مناطقی از تربت‌جام

By | 2020-08-28

عبدالکریم شهرکی، عضو شورای شهر سمیع‌آباد تربت جام از صدور قبض‌های میلیونی آب برای مشترکان در این شهر و برخی از دیگر مناطق تربت جام خبر داد و نارضایتی گسترده مردم در این باره خبر داد.

این عضو شورای شهر سمیع‌آباد تربت جام گفت که قبض‌های سرسام‌آور آب در شهر سمیع‌آباد و بخش پایین جام به شدت سبب نارضایتی مردم شده و با مراجعات مکرر مشترکین به اداره آب و فاضلاب شهری به آن اعتراض کرده‌اند ولی هیچکس جوابگو نیست.

به گفته شهرگی تنها جوابی که مسئولان اداره آب و فاضلاب شهری به مردم دادند این است که گفتند پرداخت قبض‌ها را قسطی می‌کنیم  درحالی که قبض‌های مشترکینی که اعتراض دارند از ۵۰۰ هزار تومان شروع شده تا ۸ میلیون و پانصد هزار تومان است.

محسن عبداللهی، رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان تربت جام‌ با تایید صدور قبض‌های میلیونی برای شماری از مشترک در شهرستان تربت جام، افزود مشترکینی که به قبوض خود اعتراض دارند و فکر می‌کنند اشتباهی رخ داده است یا باید به دفاتر پیشخوان دولت یا امور مشترکین اداره آب و فاضلاب شهرستان مراجعه کنند تا به اعتراض آنها رسیدگی شود.

عبداللهی گفت که برای هر قبضی با هر مبلغی که صادر می‌شود چندین احتمال وجود دارد و در صورتی که قرائت کنتور اشتباه ثبت شده باشد یا کنتور خراب بوده و یا لوله‌ها دچار نشتی و ترکیدگی شده باشد، قبض اصلاح می‌شود اما در صورتی که این موارد رخ نداده باشد قبض باید پرداخت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.