حمله خواهرزاده رییس دادگستری شوش و عوامل منتسب به مدیریت هفت‌تپه به کارگران اعتصاب‌کننده

By | ۱۳۹۹-۰۶-۲۷

«کانال مستقل کارگران هفت‌تپه» گزارش داد هم‌زمان با ادامه اعتصاب کارگران این کارخانه شماری از عوامل منتسب به کارفرمای شرکت،‌ از جمله خواهرزاده رییس دادگستری شوش، «با شمشیر» به اعتصاب‌کنندگان حمله کردند.

این کانال روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه نوشت هم‌زمان با نود‌وچهارمین روز اعتصاب کارگران هفت‌تپه، «عوامل کارفرما» از جمله کیومرث جافرپور، رییس بازرسی شرکت که خواهرزاده جعفری چگنی رییس دادگستری شوش است، با «شمشیر» به اعتصاب‌کنندگان حمله کرده و به آنها فحاشی کردند.

این کارگران برای پیگیری مطالبات معوق خود در مقابل دفتر حسین آمیلی،‌ نماینده تام‌الاختیار مدیرعامل این شرکت و مدیریت کشاورزی تجمع کرده بودند.

کارگران معترض در ماه‌های اخیر هدف از تجمع‌ها را «بازگشت به ادامه کار» و «تبدیل وضعیت شغلی از قرارداد به استخدام دائم» عنوان کرده‌اند.

پرداخت دستمزدهای معوق، بازگشت به کار کارگران اخراجی،‌ تعیین تکلیف وضعیت شرکت و رسیدگی به پرونده امید اسدبیگی، مدیرعامل شرکت،‌ نیز از دیگر مطالبات کارگران هفت‌تپه در دور جدید اعتصاب بوده است.

به‌تازگی دیوان محاسبات ایران در پی تحقیق و تفحص از پرونده واگذاری این شرکت، اعلام کرد حکم فسخ قراردادش را به دلیل «انحراف» و بدعهدی‌های صورت‌گرفته در روند آن صادر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image