آتش‌سوزی در منطقه شوش تهران ایستگاه مترو را تعطیل کرد

By | 2021-01-19

تهران- ایرنا- تعدادی انبار باربری در خیابان شوش طعمه آتش شد که ماموران چندین ایستگاه آتش نشانی مشغول مهار این آتش سوزی گسترده هستند، به همین دلیل ایستگاه مترو شوش نیز تعطیل شد.

آتش‌سوزی در منطقه شوش تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت ۱۷ امروز این حادثه به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران چندین ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: یک بنگاه باربری دچار آتش سوزی شده که با حضور آتش نشانان مشاهده شد که آتش به چندین باب انبار این مجموعه سرایت کرده است.

وی ادامه داد: بدلیل شدت آتش سوزی دود ناشی از آن از فواصل دور قابل مشاهده است و آتش نشانان در محل مشغول مهار آتش هستند.

ایستگاه مترو شوش تعطیل شد

همچنین مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: بدلیل اینکه این حادثه در مجاورت ایستگاه مترو شوش بوده این ایستگاه تا اطلاع ثانوی مسافرگیری ندارد.

فرنوش نوبخت افزود: تا ایمن سازی کامل و بدلیل حفظ سلامت شهروندان این ایستگاه مترو تعطیل است.

اعزام تکنسین های  اورژانس به محل حادثه

پیمان صابریان به خبرنگار ایرنا گفت:پس از دریافت گزارش اتش سوزی بلافاصله تکنسین های اورژانس با سه دستگاه موتورآمبولانس، سه دستگاه آمبولانس و همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار داشت: تکنسین های اورژانس تا پایان عملیات مهار آتش سوزی در محل حادثه حضور دارند و تعداد مصدومان احتمالی این حادثه در پایان عملیات اطلاع رسانی می شود.

منطقه شوش در جنوب تهران قرار دارد که در این منطقه چندین بنگاه باربری و انبار کالا وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *