آیا این آخوند حکومتی را معترضان کشتند؟

By | ۱۳۹۸-۰۹-۰۱

به گفته مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد، جسد نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، در یک ساختمان نیمه‌ کاره در یاسوج پیدا شد.

محسن جلیلی با اعلام این خبر افزود: « پیکر حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی زاده معروف به (سیدعلی صفدر) که حدود سه روز پیش مفقود شده بود، ‌در آسانسور زیرزمینی در یک ساختمان نیمه‌کاره در خیابان ابوذر 10 یاسوج پیدا شد.»

این روحانی که حدودا 60 سال سن داشت در سال‌های اخیر در اداره کل ارشاد استان کهگیلویه و بویراحمد به کار تبلیغات مشغول بود.

کتک خوردن آخوندها و طلاب شیعه به یک پدیده‌ جاری در جامعه‌ ایران تبدیل شده است.

سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان کبودرآهنگ می‌گوید، بعد از این که شب گذشته به دو دختر که در پارک نزدیک منزل او مشغول سگ‌گردانی بوده‌اند در این باره تذکر داده و با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته، این دو با خودروی خود او را زیر گرفته‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، ابوالحسن کیهانی می‌گوید، بعد از زیر گرفته شدن، پرت شده و سرش گیج رفته است.

وی همچنین گفت که این دخترها در پی تذکر او در مورد سگ‌گردانی و ممنوعیت آن به او فحاشی کرده و گفته‌اند: به تو چه؟ تو چه کاره‌ای؟

گوشمالی یک آتش به اختیار در همدان

تعدادی از شهروندان در همدان با فردی که تحت عنوان “امر به معروف” به آنان معترض شده بود درگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک طلبه در همدان در پی اعتراض به چند شهروند تحت عنوان “امر به معروف” و بروز درگیری و خشونت مضروب شده است.

این طلبه که اسم وی فاطمه حسینی عنوان شده در باره شرح این درگیری مدعی شد: بعد از یک روز بستری در بیمارستان و انجام چند آزمایش و سونوگرافی از بیمارستان مرخص شدم و هم اکنون دوران بهبودی را می‌گذرانم و در این باره هم شکایت وهم به پزشکی قانونی مراجعه کردم و پرونده مراحل قانونی خود را طی می‌کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه در پی تذکر پدر وی به پدر یک شهروند دیگر در خصوص نحوه پوشش دختر او، درگیری رخ داده است گفت: با خبر کردن ماموران انتظامی موضوع به کلانتری کشیده شد.

لازم به یادآوری است کنشگران اجتماعی دخالت بی ضابطه شهروندان در امور و احوالات شخصی یکدیگر را تحت نام امر به معروف یک معضل دانسته و آن را موجب گسترش خشونت و ناامنی در جامعه می خوانند. پیشتر هم گزارشاتی از درگیری خشن شهروندان تحت عنوان مسئله امر به معروف منتشر شده بود.

طی ماه های گذشته نیز دو طلبه حوزه علمیه در ملایر و مشکین دشت کرج و یک شهروند در قزوین در پی اعتراض به چند شهروند تحت عنوان “امر به معروف” و بروز درگیری و خشونت مضروب شده بودند.

فیلم زیر: پاسخ یک هموطن با حجاب به خامنه ای و مطهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *