یک چمدان پول برای برانکو؛ دستمزد مربی پرسپولیس نقد پرداخت می‌شود

By | 2019-06-12

باشگاه فوتبال پرسپولیس که این دوره قهرمان لیگ برتر و جام حذفی ایران شده است، باقی‌مانده دستمزد ۶۷۹ هزار دلاری مربی کروات خود را به خاطر تحریم‌های آمریکا ناگزیر است که به صورت نقد پرداخت کند.

خبرگزاری آلمان در گزارشی با اشاره به پیچیدگی‌هایی که ایرانی‌ها اکنون در رابطه با انتقال پول از طریق بانک با آن مواجه هستند گزارش داد که برانکو ایوانکوویچ به همین خاطر می‌خواهد به تهران برود تا یک چمدان پر پول را از باشگاه پرسپولیس تحویل بگیرد.

این باشگاه نیز در وبسایت رسمی خود اعلام کرده پیش‌پرداخت قرارداد جدید با برانکو ایوانکویچ آماده است و وی می‌تواند آن را دریافت کند. به گفته‌ ایرج عرب، مدیر باشگاه پرسپولیس، ضمن تسویه حساب فصل گذشته با برانکو، پیش پرداخت فصل جدید نیز به وی داده می‌شود.

قبلا گزارش شده بود پرسپولیس از ایوانکویچ خواسته بود شماره حسابی معتبر را که امکان انتقال پول به آن با توجه به شرایط مالی کشور، وجود داشته باشد به باشگاه اعلام کند، اما به خاطر تحریم‌های آمریکا این موضوع ممکن نشده بود.

وبسایت پرسپولیس اما اکنون نوشته است که دوشنبه هفته آینده ۲۷ خرداد، خود برانکو یا نماینده قانونی وی برای دریافت وجوه در باشگاه حضور پیدا خواهد کرد.

این گزارش می‌افزاید به این ترتیب، دیگر جایی برای نگرانی هواداران نیست.
راديو فردا: