علم‌الهدی: به ترامپ سفارش کردند اگر می‌خواهی به سرنوشت صدام دچار نشوی با ایران نجنگید

By | ۱۳۹۸-۰۶-۱۲

ایرنا نوشت:نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بینش و رویکرد اقتصادی استاندار این استان را کم نظیر توصیف و بیان کرد: امروز هماهنگی و وحدت نیرومندی در سطح خراسان رضوی بین نهادهای قضایی، امنیتی و نظامی وجود دارد که این نکته را به عرض رهبر معظم انقلاب اسلامی رسانده ام.

آیت الله سید احمد علم الهدی روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه روسای کل جدید و پیشین دادگستری خراسان رضوی با حضور معاون اول قوه قضاییه، در مشهد افزود: علاوه بر هماهنگی ویژه و صمیمی جاری بین دستگاههای مختلف در این استان، صمیمیت جالب و جاذبی نیز اخیرا در استان توسط استاندار خراسان رضوی ایجاد شده است.

وی در ادامه به کارنامه فعالیت پنج ساله حجت الاسلام مظفری رئیس پیشین کل دادگستری خراسان رضوی و همیاری صادقی دادستان در همه موضع گیریهای اجتماعی مربوط به استان اشاره و بیان کرد: طی این مدت در بحرانهایی که در خراسان رضوی و شهر مشهد بوجود می آمد،  حرکات خلاف هویت شهر و عظمت امام هشتم(ع) از نظر منکرات شرعیه صورت می گرفت و برخی قدرت یابیها در عرصه اجتماعی جامعه را بحران زده می کرد با غیرتمندی خاص دادستان، اندیشمندی و تدبیر ویژه رئیس کل دادگستری مشکلات برطرف می شد.

امام جمعه مشهد ادامه داد: دستگاه قضایی در خراسان رضوی به عنوان جریان پرصلابتی که در برابر همه انحرافات اخلاقی و سیاسی موضع قاطعانه ای دارد، نه تنها در استان بلکه در همه کشور نام و نشان گرفته بود و انعکاس آن مشخص است.

وی گفت: وظیفه طلبگی ام اقتضا می کند از پشتیبانی ارزشمند و صلابت در موضع گیریهای حجت الاسلام مظفری و همچنین از غیرتمندی دادستان مشهد برای از بین بردن برخی حرکات ضدهویت مشهد و امام هشتم(ع) که اثر فوق العلاده ای داشت تقدیر و تشکر خاص داشته باشم.

آیت الله علم الهدی افزود: جمهوری اسلامی ایران نظام مقابله با حاکمیت جریان قدرت و ثروت است و دشمنان نظام نیز این واقعیت را درک کرده اند. هفته پیش یک اندیشکده آمریکایی نتیجه سلسله تحقیقاتی را به کاخ سفید اعلام کرد که طی آن به رئیس جمهور آمریکا در مقابله با ایران اعلام خطر شده است. مبنای اعلام خطر این بود که نظام در ایران برخواسته از یک اندیشه و معلول قدرتیابی یک جریان سیاسی نیست بلکه منشاء پیدایش این نظام اندیشه ای است که توسط رهبر شیعیان ایران در قالب انقلاب پی ریزی شده است.

وی ادامه داد: طبق این اندیشه، انسانها برای اجرای احکام، ارزشهای دینی، مقابله و جنگیدین با ارزشهای ضددینی تا مرز جان دادن می ایستند. نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس همین اندیشه بوجود آمده و مردم ایران نیز این اندیشه را پذیرفته اند که شاهد آن هشت سال جنگ تحمیلی است.  طبق این تحقیقات، به ترامپ سفارش شده که اگر می خواهید به سرنوشت صدام دچار نشوید با ایران نجنگید.  دشمنان نیز این حقیقت را درک کرده اند که مبنای فکری و ایدئولوژی نظام جمهوری اسلامی ایران مقاومت در برابر جریان قدرت و ثروت است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: این واقعیتی که امروز با حرکت مدبرانه قوه قضاییه در کشور آغاز شده سرآغاز جرقه اصلی و قطعی امیدواری مردم در برابر همه مشکلاتی است که در زندگی حس می کنند.  مردم در قالب این امیدواری ماهیت نظام را شناخته اند که مقابله با حاکمیت جریان قدرت و ثروت است.