ماجرای فیلم رابطه جنسی علی محمد احمدی استاندار سابق کهگلویه و بویراحمد چه بود؟

By | ۱۳۹۸-۰۵-۱۶

آمدنیوزنوشت: با هدف اطلاع جامعه از مفاسد مدیران ارشد جمهوری اسلامی، برای نخستین‌بار فیلمی از «فساد جنسی» استاندار سابق کهکلویه و بویراحمد در دولت حسن روحانی را منتشر می‌کند. «علی‌محمد احمدی» در تاریخ ۲۲ شهریورماه ۹۶ با انتخاب هیئت وزیران به استانداری کهکلویه و بویر احمد انتخاب شد و در تاریخ ۱۷ خردادماه سال ۱۳۹۸ برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از این سمت استعفا کرد. «احمدی» علاوه بر فساد جنسی، فساد مالی زیادی نیز دارد و سرمایه‌گذاری‌های ملکی زیادی را در کشورهای امارات متحده عربی و قطر انجام داده است. شدت مسافرت‌های وی به این دو کشور در زمان تصدی استانداری کهکلویه و بویراحمد به حدی بود که صدای مقامات ارشد دولت را نیز درآورد.

«علی‌محمد احمدی» با تأمین مالی دختران و زنان جوان، با آن‌ها ارتباط جنسی برقرار کرده و به آنان وعده‌های رنگارنگی از جمله وعده ازدواج داده است. فیلم دیگری نیز از «فساد جنسی» وی در تحریریه «آمدنیوز» موجود است که طی روزهای آتی منتشر خواهد شد. «احمدی» پیش‌تر نماینده دوره نهم مجلس از ایلام بوده و هم‌اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس و مشاور عالی وزیر نفت است. زاویه‌ی دوربین کارگزاری شده در این فیلم، کیفیت بسیار بالای دوربین و ناآشنایی «علی‌محمد احمدی» با محیط بیان‌گر آن است که وی در تور «پرستوی امنیتی» افتاده و مانند سایر مدیران جمهوری اسلامی، در این معضل همه‌گیر گرفتار شده است. «آمدنیوز» با احترام به حریم خصوصی افراد و جامعه معتقد است مدیرانی که از #سفره_انقلاب ارتزاق می‌کنند، دست در جیب مردم و بیت‌المال دارند و سال‌هاست مناصب کشور را در اختیار گرفته‌اند، به هیچ‌وجه حریم خصوصی ندارند، زندگی آنان باید زیر ذره‌بین مردم باشد و مردم باید از مفاسد این‌گونه مدیران مطلع باشند.


ماجرای فیلم استاندار سابق کهگلویه و بویراحمد…

به تازگی فیلمی از رابطه جنسی یک زن و مرد منتشر شده که برخی مدعی شده‌اند این فیلم مربوط به رابطه جنسی علی محمد احمدی استاندار سابق کهگلویه و بویراحمد بوده است. پس از این فیلم، یک فایل صوتی متعلق به تماس تلفنی علی محمد احمدی نیز منتشر شد.

رویداد۲۴ نوشت: کانال تلگرامی آمدنیوز، فیلمی مبهم منتشر کرده است و مدعی شده این فیلم علی محمد احمدی استاندار سابق کهگلویه و بویراحمد و رابطه او با یک دختر جوان است. احمدی درباره این فیلم تا کنون سخنی نگفته است، با این حال یک سایت خبری محلی که از حامیان علی محمد احمدی به شمار می‌رود، جزئیاتی از این ماجرا نوشته است. صبح زاگرس از قول یک منبع آگاه نوشته است انتشار این فیلم به خاطر ایستادگی استاندار روی مواضع انقلابی بوده است.

یک منبع آگاه و نزدیک به استاندار سابق گفته علی محمد احمدی در مدتی که در یک سفر در تهران برای پیگیری امور در یک شرکت سرمایه گذاری حاضر می‌شود، با خانمی در آن شرکت آشنا می‌شود و این آشنایی در نهایت به ازدواج موقت او با این خانم منجر می‌شود و نهایتا خانه‌ای را برای آن خانم در تهران اجاره می‌کند.

این فرد که خود را از نزدیکان احمدی معرفی کرده، گفته یک سرویس جاسوسی مدت‌ها در کمین این قضایا بود و در نهایت یک روز با دادن پول به نگهبان مجتمع مسکونی که احمدی آن را موقتا اجاره کرده، در نبود احمدی که در یاسوج به سر می‌برده، اقدام به کارگزاری وسایل حرفه‌ای فیلمبرداری می‌کند و به این شکل احمدی در دام کسانی می‌افتد که خود را در پوشش یک شرکت قرار داده بودند. تقریبا سه روز پس از ضبط فیلم در بازه‌ای که احمدی در یاسوج حضور دارد، پیام‌های تهدید کننده‌ای به شکل ناشناس به شماره تلفن خصوصی او ارسال می‌شود و در نهایت فیلم رابطه جنسی او در یک سی دی برایش پست می‌شود.

این فرد مدعی شده که به احمدی گفته‌اند باید ویزای خروج از کشور بگیرد و به همراه خانواده مقیم کانادا شود و در یک برنامه تلویزیونی حاضر شود و علیه جمهوری اسلامی ایران شروع به صحبت کند اما چون احمدی نمی‌پذیرد، این فایل منتشر می‌شود.

به گزارش رویداد۲۴ علی محمد احمدی نماینده پیشین دهلران استان ایلام و نایب، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم بود که به شهریور ۹۶ به عنوان استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد معرفی شده بود.